Ferie w mieście – najlepsze w Porcie Łódź!

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Jeszcze przez tydzień Port Łódź zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas ferii zimowych. W Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) na maluchy czeka kilkanaście tysięcy klocków budowlanych i konstrukcyjnych o różnych kształtach, wielkości i strukturze. Atrakcja jest bezpłatna i dostępna codziennie w godzinach 12:00 – 18:00.

Ostatni tydzień ferii warto spędzić z dziećmi na beztroskiej zabawie - a taką gwarantuje niezwykłe miasteczko, które znajduje się w Atrium Portu Łódź. Dlaczego jest wyjątkowe? Ponieważ całe zostało zbudowane z kolorowych klocków! Najmłodsi na terenie 100 mkw. mogą budować wszelkie konstrukcje, które tylko podpowie im wyobraźnia bowiem różnorodność klocków stwarza nieograniczone możliwości ich łączenia. Dodatkowo, zróżnicowana tematyka i mnóstwo scenariuszy budowy sprawiają, że mali budowniczowie mogą bawić się w tej samej strefie obok siebie, każdy tworząc konstrukcje na swoim poziomie rozwoju. Maluchy przez cały czas znajdują się pod opieką profesjonalnych animatorek, które bawią się razem z dziećmi i pomagają przy tworzeniu bardziej skomplikowanych budowli.

Szczególną atrakcję dla małych budowniczych stanowi wielki labirynt z klocków, który znajduje się na terenie miasteczka. Najmłodsi, w przerwach między budowaniem, mogą wspólnie z innymi dziećmi odkrywać jego tajemnice. Zabawy z klockami poszerzają wyobraźnię najmłodszych, pobudzają twórcze myślenie, wpływają też na koordynację i umiejętność planowania.

Port Łódź do świata klocków i wspólnej zabawy zaprasza całe rodziny, jeszcze do 11 lutego.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« lipiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.