Ferie w mieście – najlepsze w Porcie Łódź!

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Jeszcze przez tydzień Port Łódź zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas ferii zimowych. W Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) na maluchy czeka kilkanaście tysięcy klocków budowlanych i konstrukcyjnych o różnych kształtach, wielkości i strukturze. Atrakcja jest bezpłatna i dostępna codziennie w godzinach 12:00 – 18:00.

Ostatni tydzień ferii warto spędzić z dziećmi na beztroskiej zabawie - a taką gwarantuje niezwykłe miasteczko, które znajduje się w Atrium Portu Łódź. Dlaczego jest wyjątkowe? Ponieważ całe zostało zbudowane z kolorowych klocków! Najmłodsi na terenie 100 mkw. mogą budować wszelkie konstrukcje, które tylko podpowie im wyobraźnia bowiem różnorodność klocków stwarza nieograniczone możliwości ich łączenia. Dodatkowo, zróżnicowana tematyka i mnóstwo scenariuszy budowy sprawiają, że mali budowniczowie mogą bawić się w tej samej strefie obok siebie, każdy tworząc konstrukcje na swoim poziomie rozwoju. Maluchy przez cały czas znajdują się pod opieką profesjonalnych animatorek, które bawią się razem z dziećmi i pomagają przy tworzeniu bardziej skomplikowanych budowli.

Szczególną atrakcję dla małych budowniczych stanowi wielki labirynt z klocków, który znajduje się na terenie miasteczka. Najmłodsi, w przerwach między budowaniem, mogą wspólnie z innymi dziećmi odkrywać jego tajemnice. Zabawy z klockami poszerzają wyobraźnię najmłodszych, pobudzają twórcze myślenie, wpływają też na koordynację i umiejętność planowania.

Port Łódź do świata klocków i wspólnej zabawy zaprasza całe rodziny, jeszcze do 11 lutego.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« lipiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Partnerzy

Podpowiadamy

Wirtualny pilot, latam w FSX na vatsim polska.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.