Port Łódź zaprasza na ferie!

Informacje

Cena

Bezpłatne

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta i województwa już odliczają czas do dni wolnych od zajęć szkolnych, wielkimi krokami zbliżają się bowiem ferie zimowe. Gdzie najlepiej spędzić je w Łodzi? Tam, gdzie na dzieci czeka niesamowita zabawa! A taką gwarantuje Port Łódź, który przygotował dla maluchów blisko 13 tysięcy klocków.

Miasteczko całe zbudowane z kolorowych klocków – tak już od najbliższego piątku wyglądać będzie Atrium Portu Łódź, zlokalizowane obok sklepu IKEA. Na czas ferii zimowych, każdego dnia od 26 stycznia do 11 lutego w godzinach 12:00 – 18:00, Centrum zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej, niesamowitej zabawy. Każdy maluch, na powierzchni 100 mkw. będzie mógł zbudować z klocków swoją własną konstrukcję, którą ograniczać będzie tylko wyobraźnia, a tej dzieciom nie brakuje! Co będzie można stworzyć? Wszystko to, co sobie wymarzymy! Kilkanaście tysięcy klocków zarówno budowalnych, jak i konstrukcyjnych, małych, dużych i tych ogromnych, osiągających ponad metr wysokości, umożliwi dzieciom niezapomnianą frajdę podczas tegorocznych ferii. Różnorodność form i unikalne kształty klocków zapewnią kreatywną zabawę dla dzieci i całych rodzin. Natomiast zróżnicowana tematyka i mnóstwo scenariuszy budowy sprawią, że mali budowniczowie będą mogli bawić się w tej samej strefie obok siebie, każdy tworząc konstrukcje na swoim poziomie rozwoju.

Zabawy z klockami bardzo dobrze wpływają na rozwój dzieci w każdym wieku. Poszerzają ich wyobraźnię, twórcze myślenie, wpływają też na koordynację i umiejętność planowania. Warto wykorzystać zatem czas wolny od zajęć szkolnych na kreatywną zabawę ze swoimi pociechami wspólnie budując, kreując i poznając swoje możliwości.
Wejście na teren świata klocków jest bezpłatne.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« czerwiec 2019 »
pn wt śr czw pt sb nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partnerzy

Podpowiadamy

Kanał o FSX, płatne i darmowe fsx dodatki.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.