Port Łódź zaprasza na mikołajkową zabawę

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Port Łódź, z okazji Mikołajek, zaplanował na cały nadchodzący tydzień mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Będą parady z Mikołajem, pamiątkowe zdjęcia, pyszne pierniki oraz świąteczne konkursy i konkurencje. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Święty Mikołaj oraz Port Łódź każdego dnia zapraszają na wielką świąteczną paradę, która startować będzie z Atrium zlokalizowanego obok sklepu IKEA. Uroczysta parada, przy akompaniamencie świątecznej muzyki i pastorałek, na czele z Mikołajem w saniach, przemierzy całe Centrum by wszystkich napotkanych gości zarazić świątecznym nastrojem! Każdy maluch, który zechce zostać elfem i pomóc Mikołajowi w paradzie, otrzyma od niego czapeczkę, order i dyplom świątecznego pomocnika. Parady odbywać się będą codziennie do 23 grudnia od poniedziałku do piątku o godzinie 15:45. W weekendy, Święty Mikołaj do udziału w paradzie zaprasza dwa razy dziennie – o godzinie 12:00 i o 15:30. Dodatkowo, popołudniowe weekendowe parady odbywać się będą z udziałem artystów – aktorów i muzyków z łódzkich instytucji kulturalnych.

W Atrium Portu Łódź dzieci mogą codziennie spotkać się z Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Na spotkania z Mikołajem Centrum zaprasza w tygodniu w godzinach 16:00 – 19:00, a w weekendy w godzinach 12:00 – 19:00. W tych samych godzinach, w Atrium obok lodowej wyspy, funkcjonuje stanowisko dekorowania świątecznych pierników. Maluchy wraz z rodzicami i elfami mogą tu pięknie ozdobić ciasteczka i oczywiście zjeść swoje słodkie dzieło na miejscu lub zabrać je do domu.

W Porcie Łódź Junior przez cały mikołajkowy tydzień, aż do 10 grudnia, odbywać się będą z kolei świąteczne konkurencje zręcznościowe. Najmłodsi sprawdzą się w konkursie rzutu do worka, będą poszukiwać zagubionej czapki Świętego Mikołaja, a także wezmą udział w pościgu za reniferem Rudolfem. Port Łódź Junior zaprasza maluchy w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Sala zabaw, zlokalizowana obok strefy restauracyjnej, jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, w soboty i niedziele w godzinach 10:00 – 20:00.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.