Port Łódź zaprasza na mikołajkową zabawę

Informacje

Cena

Brak danych dotyczących ceny.

DojazdNowość

Kliknij aby sprawdzić jak dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi, taksówką, tramwajem lub autobusem.

Opis

Port Łódź, z okazji Mikołajek, zaplanował na cały nadchodzący tydzień mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Będą parady z Mikołajem, pamiątkowe zdjęcia, pyszne pierniki oraz świąteczne konkursy i konkurencje. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Święty Mikołaj oraz Port Łódź każdego dnia zapraszają na wielką świąteczną paradę, która startować będzie z Atrium zlokalizowanego obok sklepu IKEA. Uroczysta parada, przy akompaniamencie świątecznej muzyki i pastorałek, na czele z Mikołajem w saniach, przemierzy całe Centrum by wszystkich napotkanych gości zarazić świątecznym nastrojem! Każdy maluch, który zechce zostać elfem i pomóc Mikołajowi w paradzie, otrzyma od niego czapeczkę, order i dyplom świątecznego pomocnika. Parady odbywać się będą codziennie do 23 grudnia od poniedziałku do piątku o godzinie 15:45. W weekendy, Święty Mikołaj do udziału w paradzie zaprasza dwa razy dziennie – o godzinie 12:00 i o 15:30. Dodatkowo, popołudniowe weekendowe parady odbywać się będą z udziałem artystów – aktorów i muzyków z łódzkich instytucji kulturalnych.

W Atrium Portu Łódź dzieci mogą codziennie spotkać się z Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Na spotkania z Mikołajem Centrum zaprasza w tygodniu w godzinach 16:00 – 19:00, a w weekendy w godzinach 12:00 – 19:00. W tych samych godzinach, w Atrium obok lodowej wyspy, funkcjonuje stanowisko dekorowania świątecznych pierników. Maluchy wraz z rodzicami i elfami mogą tu pięknie ozdobić ciasteczka i oczywiście zjeść swoje słodkie dzieło na miejscu lub zabrać je do domu.

W Porcie Łódź Junior przez cały mikołajkowy tydzień, aż do 10 grudnia, odbywać się będą z kolei świąteczne konkurencje zręcznościowe. Najmłodsi sprawdzą się w konkursie rzutu do worka, będą poszukiwać zagubionej czapki Świętego Mikołaja, a także wezmą udział w pościgu za reniferem Rudolfem. Port Łódź Junior zaprasza maluchy w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Sala zabaw, zlokalizowana obok strefy restauracyjnej, jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, w soboty i niedziele w godzinach 10:00 – 20:00.

* DziejeSie.pl nie odpowiada za różnicę publikowanych informacji ze stanem faktycznym

Na imprezie będą

Brak uczestników


Komentarze

  • Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany w serwisie. Zarejestruj się teraz.


Komentarze na Facebook.com

Na mapie

Znajdź na stronie

Dodaj informację

Kalendarz

« lipiec 2018 »
pn wt śr czw pt sb nd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Partnerzy

Podpowiadamy

Samoloty, dodatki do fsx. Loty na vatsim.

Tani parking lublinek darmowy dojazd do lotniska

Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres reklama@dziejesie.pl.